У Львові 9 травня комуністи та антифашисти проведуть урочистий мітинг

  8 Травня, 2015 11:52
  Також заплановані заходи громадських організацій "УНСО", "Новий Львів", "Центр соціальних технологій" та "Правий сектор".

  У Львові 9 травня представники Комуністичної партії України, Антифашистського комітету та міської ради ветеранів війни проведуть урочистий мітинг до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, повідомляє УНІАН.

  Голова Львівської обласної організації Антифашистського комітету України Олександр Калинюк розповів, що о 10:00 відбудеться покладання квітів та панахида на території солдатського меморіалу "Марсове поле".

  Потім присутні пройдуть до меморіалу "Пагорб слави", спорудженого на честь воїнів, які загинули в роки Першої світової війни, і на честь радянських воїнів, котрі брали участь в боях за Львів у 1944 році (тут поховані 27 героїв Радянського Союзу).

  Біля Вічного вогню на Пагорбі слави відбудеться урочистий мітинг.

  Крім того, 9 травня у Львові також планують проведення заходів із вшанування пам’яті загиблих під час Другої світової війни представники відокремленого підрозділу громадської організації "УНСО", громадської організації "Новий Львів", громадської організації "Центр соціальних технологій", а також громадської організації "Правий сектор".

  Теги : комуністи мітинг львів 9 травня
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів