У Краматорську знешкодили двох диверсантів ЛНР

  13 Жовтня, 2015 16:00
  Наразі бойовик на прізвисько "Ромео" та інформаторка терористів утримуються під вартою.

  Співробітники Служби безпеки України у ході багатоходової операції затримали бойовика та інформаторку диверсійної групи так званої "ЛНР", що планувала теракти у Краматорську.

  Про це інформує прес-центр відомства.

  Бойовика на прізвисько "Ромео" було знешкоджено ще на початку вересня. Він у складі бандформувань "ЛНР" брав участь у бойових діях, після чого був спрямований на підконтрольну українській владі територію для підготовки терактів.

  Співробітниками спецслужби у нього вилучено флеш-носій супутникових карт з позначенням дислокації підрозділів СБУ і МВС у Краматорську, військових частин та об’єктів інфраструктури з детальною інформацією про рух транспорту і чергування особового складу.

  У ході другого етапу операції в середині жовтня СБУ спільно з військовою прокуратурою затримала інформаторку, яка збирала дані для "Ромео". У неї виявлено інформацію про об’єкти транспортної інфраструктури та життєзабезпечення Краматорська, а також про волонтерські пункти.

  Наразі обоє затриманих перебувають під вартою. Тривають оперативно-слідчі дії для встановлення та притягнення до кримінальної відповідальності інших осіб, причетних до діяльності цієї диверсійної групи.

  Теги : ЛНР СБУ краматорськ диверсанти
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів