У Києві невідомі в камуфляжі не пропускають адвокатів на з'їзд

  24 Квiтня, 2015 12:15
  Люди в формі представляються приватною охороною.

  У Києві невідомі люди в камуфляжній формі не пропускають київську делегацію на ІІІ з'їзд адвокатів України, повідомляє "Радіо Свобода".

  Люди в формі представляються приватною охороною з'їзду. Свої дії аргументують нібито відсутністю київських адвокатів в списках запрошених. Разом з тим, делегації з інших регіонів пропускають до зали. Також невідомі не пропускають журналістів, нічого не пояснюючи.

  Один із членів київської делегації з'їзду, кандидат на посаду члена Вищої ради юстиції Ростислав Кравець розповів: якщо сьогодні відбудеться голосування щодо кандидатур членів ВРЮ, воно буде нелегітимним, тому що вже відбувається з порушеннями.

  Як повідомила голова Ради адвокатів Києва Інна Рафальська, міліція і тітушки заблокували силою двері, під час сутичок використали сльозогінний газ.

  Організатори з'їзду поки не давали офіційних коментарів про причини блокування участі в засіданні київської делегації.

  Нагадаємо, ВРЮ не працює з квітня минулого року, однією з функцій якої є внесення подання президенту про призначення або звільнення суддів.

  Рада складається з двадцяти членів, троє з яких вибирає з'їзд адвокатів.

  Як відомо, на перший з’їзд адвокатів, який відбувався в Мукачевому, також не допустили київську делегацію. Тоді з’їзд не зміг обрати членів Вищої ради юстиції.

  Головою Національної Асоціації Адвокатів України є одіозна Лідія Ізовітова. У 2013 році за часів Януковича ЗМІ відносили її до групи тодішнього керівника головного управління АП з питань судоустрою Андрія Портнова.

  Теги : ВРЮ з'їзд адвокати
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів