У Києві через червоні прапори виникла сутичка між націоналістами і комуністами

  9 Травня, 2015 15:40
  Конфліктуючі сторони розборонили правоохоронці, які не пропустили учасників добровольчого батальйону "ОУН" до Меморіалу Вічної Слави.

  Після покладання квітів вищим керівництвом держави до пам’ятника Вічної Слави на могилі Невідомого солдата у Києві пройшло ще кілька доволі колоритних груп людей, повідомляє LB.ua.

  Біля пам’ятника проводили богослужіння представники УПЦ МП. Зібралося багато вірян з іконами та хрестами.

  Туди підійшли представники Прогресивної комуністичної партії на чолі з Наталією Вітренко. Вони в оточенні міліціонерів пронесли червоне полотнище. На крики "Слава Україні!", адресовані іншій колоні, лунало у відповідь "Слава СССР". Підійшовши до місця богослужіння, "вітренківці" кричали "Слава советскому народу!". Православні у відповідь почали кричати "Христос воскрес" і "За царя, за отечество!".

  Після завершення богослужіння до могили Невідомого солдата пройшли кілька ветеранів, а також нардепи Євген Геллер и Віталій Хомутинник. Шлях до пам’ятника їм забезпечила міліція, потіснивши вірян. Виникла невелика тиснява.

  Назад прихильники ПСПУ також пройшли у щільному кільці міліціонерів.

  До монумента спробували пройти учасники добровольчого батальйону "ОУН", проте їх не пропустили правоохоронці, побачивши, що вони топчуть червоний прапор. Крім цього інциденту, більше сутичок не було.

  Як повідомлялося, учасники мітингу "Опозиційного блоку" з нагоди святкування 70-річчя Перемоги збиралися біля арки Дружби народів, за що їм платили по 100 грн. Крім того, у Києві біля Парку Слави ледь не побили людей похилого віку, які прийшли туди з портретом Сталіна.

  Теги : ОУН комуністи Київ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів