У Києві викрито конвертцентр, що вивів у "тінь" 300 млн грн

  15 Лютого, 2016 22:48
  Під час обшуків було вилучено кошти в національній та іноземній валюті еквівалентом майже 6 млн гривень.

  Співробітники Служби безпеки України спільно з Нацполіцією та Держслужбою фінмоніторингу припинили у Києві діяльність конвертаційного центру, через який у 2015 році було виведено у "тінь" майже 300 млн гривень з реального сектору економіки.

  Як інформує прес-центр спецслужби, його організатори проводили кошти замовників через рахунки, відкриті в одному із банків з російським капіталом.

  У ланцюжку з відмивання грошей були задіяні фірми, керівниками й засновниками яких є мешканці підконтрольних терористам територій Донбасу.

  Співробітники спецслужби викрили механізм відмивання коштів, встановили організаторів, кур’єрів конверту та офісні приміщення, які використовували зловмисники.

  Під час обшуків у приміщеннях та автомобілях були вилучені гроші в національній та іноземній валюті еквівалентом майже 6 млн гривень.

  У конвертцентрі також виявлено банківські картки, чекові книжки, печатки фірм, підроблену печатку податкової інспекції одного з районів столиці, установчі документи підприємств, флеш-накопичувачі, жорсткі диски, ноутбуки з системою "клієнт-банк", документи, які свідчать про здійснення фінансових оборудок, а також вогнепальну зброю.

  Рахунки підприємств, задіяних у функціонуванні конвертаційного центру, заблоковані, уточнюється сума грошей, які на них зберігаються.

  Відкрито кримінальне провадження за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України. Також перевіряється інформація про причетність конвертцентру до фінансування терористичних організацій "ДНР" та "ЛНР".

  Теги : СБУ конвертаційний центр
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів