У Києві відкрився Другий Антикорупційний форум

  23 Грудня, 2015 19:35
  В кулуарах Антикорупційного форуму губернатор Одещини Міхеіл Саакашвілі анонсував створення позапартійного антикорупційного руху.
  Фото з відкритих джерел

  Глава Одеської облдержадміністрації Міхеіл Саакашвілі в кулуарах Антикорупційного форуму, що розпочався в Мистецькому арсеналі,  заявив, що в рамках заходу буде оголошено про створення широкого позапартійного антикорупційного руху.

  При цьому губернатор Одещини наголосив, що новий рух створюється "не під конкретного політика чи якусь політичну партію".

  Наразі на форумі працює перша панель, в якій беруть участь депутати. Пізніше відкриється друга панель, де виступить Саакашвілі.

  За інформацією депутата БПП Світлани Заліщук, на форумі зареєструвалося 6 200 громадян.

  "Тисячі людей приїхали сьогодні на форум. Ми нікому не платили гроші. Нікого спеціально не завозили. І те, що так багато людей, значить, що вони вимагають оновлення", - прокоментував кількість учасників форуму Саакашвілі.

  Как известно, Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков припустив, що відео зустрічі глави Одеської ОДА Міхеіла Саакашвілі та власника російського концерну "Уралхім" Дмитра Мазепіна може бути підробкою.

  Теги : Саакашвілі БПП одеська область світлана заліщук антикорупційний форум
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів