У Києві відбулась друга зустріч представників великого бізнесу

  20 Грудня, 2015 09:42
  Під час другої зустрічі українських бізнесменів не було прийнято спільної заяви, проте оголошено про намір створити та підписати підсумковий документ до кінця 2015 року.
  Фото з відкритих джерел

  До кінця 2015 року представники великого бізнесу підпишуть спільну заяву щодо плану стабілізації та розвитку України. 

  Про це 19 грудня йшлося на другій зустрічі українських бізнесменів у Києві.

  На зустрічі, під час якої обговорювалася економічна ситуація в Україні  та варіанти виходу з економічної кризи, були присутні близько 30 відомих бізнесменів: Віктор Пінчук, Василь Хмельницький, Олег Бахматюк, власники кількох великих торгових мереж, а також представник холдингу Ріната Ахметова.

  Прикметно, що за підсумком зустрічі учасники не прийняли ніякої спільної заяви, проте визначили основні тези і створили робочу групу, яка наступного тижня має доопрацювати підсумковий документ.

  Ініціатор зустрічі, нардеп Сергій Тарута висловив сподівання, що звернення великого бізнесу до суспільства вдасться узгодити і підписати до кінця 2015 року.

  Крім того,  Тарута наголосив, що противагою окремих досягнень влади у 2015 році є "обвал нацвалюти, падіння промислового виробництва, зубожіння населення і нескінченний збройний конфлікт на Донбасі".

  За його словами, основні проблеми, що стоять зараз перед країною - війна, яка триває, окупація Росією певної територіїї України, криза управління, крах економіки та "єдність країни", що більше є лозунгом, аніж реальністю. 

  Крім того, Тарута знову наголосив, що представники бізнесу вважають кризу, яка наростає в країні,  "вкрай небезпечною" і пропонують прийняти екстренні заходи для порятунку України

  Нагадаємо, перша зустріч представників великого бізнесу "за закритими дверима" відбулася наприкінці серпня 2015 року, після чого журналісти стали писати "про змову олігархів" проти нинішньої влади.

  Теги : Рінат Ахметов бізнес сергій тарута війна в донбасі Віктор Пінчук гривня
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів