У Києві від грипу померла 33-річна жінка

  26 Листопада, 2015 12:10
  Це перший випадок смерті від грипу в столиці.

  У Києві від грипу померла 33-річна жінка та її 63-річна мати. Про це повідомила прес-служба Головного управління Держсанепідслужби столиці.

  Головний санітарний лікар Києва Олег Рубан заявив, що смерть жінки від грипу стала першою в нинішньому епідеміологічному сезоні. За словами лікаря, причиною смерті в основному став не сам грип, а його ускладнення, оскільки хвора страждала на ожиріння і була у групі ризику. Таким людям Рубан порадив не нехтувати як специфічною, так і неспецифічною профілактикою.

  Зазначається, що померлої матері жінки був встановлений діагноз ГРВІ та цукровий діабет, а патологоанатомічний діагноз за результатами розтину тіла не пов'язаний з вірусом грипу.

  У СЕС зазначили, що у 2015 році у порівнянні з 2014-м по всій території України відмічається збільшення інтенсивності епідемічного процесу, а темп приросту серед дорослого населення збільшився на 1,4%, а серед дітей до 17 років - 7,8%.

  Відомство повідомило, що з 16 по 22 листопада по Україні на грип та ГРВІ захворіло 157876 осіб, з яких майже 70% - діти до 17 років. У медичні заклади було госпіталізовано 5170 осіб, з яких 76,6% - діти. Найвища захворюваність на грип та ГРВІ зареєстровано в Київській області, а найменша - у Харківській області.

  Теги : Держсанепідслужба хвороба ГРВІ
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів