У Києві на реконструкцію площі Тараса Шевченка витратять 167 млн грн

  2 Листопада, 2018 16:36
  Реконструкцію площі Тараса Шевченка мають завершити до 31 серпня 2021 року.

  У Києві комунальне підприємство "Київпастранс" планує провести реконструкцію площі Тараса Шевченка за 167 млн гривень. Аукціон в тендері на реконструкцію площі Тараса Шевченка має пройти 9 січня 2019 року, повідомляють на сайті "Прозорро".

  За умовами тендерного завдання, компанія-переможець повинна буде виконати роботи з демонтажу та реконструкції трамвайних колій, розібрати і встановити заново нові зупинки з інформаційними табло.

  Також підрядник повинен буде провести роботи з облаштування контактної мережі, кабельних мереж і мереж водопостачання та водовідведення, побудувати нову дощову каналізацію і виконувати інші роботи. На фінальному етапі встановлять нові дорожні знаки, нанесуть розмітку, приведуть в порядок тротуари і облаштують газони.

  Реконструкцію площі Тараса Шевченка повинні виконати до 31 серпня 2021 року. Гарантійний термін – не менше 10 років. Слід відзначити, що це вже другий тендер, який оголосив "Київпастранс". У перший раз роботи оцінили в 165,8 млн гривень.

  Нагадаємо, Київська міська державна адміністрація (КМДА) виділила 4,5 млн гривень комунальному підприємству "Інформатика" на технічне переоснащення системи відеоспостереження на Трухановому острові.

  Теги : Київ київпастранс ProZorrо
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів