У Києві ліквідовано "конвертцентр" з обігом у 800 млн грн

  26 Травня, 2015 18:45
  Фіктивні підприємства, що використовувалися для відмивання коштів, були зареєстровані на паспорти російських громадян.

  У Києві правоохоронці припинили протиправну діяльність "конвертаційного центру", через який від початку року виведено у тінь понад 800 млн грн, що належали державним компаніям.

  Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України.

  Кошти до "конвертцентру" надходили через кілька комерційних структур, які перемогли у тендерах на обслуговування цих держпідприємств. Згодом гроші перераховувалися на рахунки фіктивних компаній і привласнювалися учасниками цієї оборудки.

  Більшість підприємств для відмивання грошей були зареєстровані на паспорти громадян Росії. За задумом шахраїв, ця схема мала ускладнити пошук коштів і розслідування їхніх протиправних дій.

  Співробітники СБУ провели обшуки в офісах "конвертцентру" і затримали організатора. Крім того, вилучено 2 млн грн готівкою, ще 5 млн грн вдалося заблокувати на рахунках фіктивних компаній.

  Під час обшуків також вилучено документацію фіктивних підприємств, печатки, чекові книжки, комп’ютерну техніку, паспорти громадян Росії, систему управління рахунками "Клієнт-банк", бойові гранати та зброю із набоями. 

  Теги : СБУ Київ конвертаційний центр
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів