У Харкові ліквідовано конвертцентр з обігом у 500 млн грн

  25 Серпня, 2015 14:25
  Конвертаційний центр відмивав гроші держпідприємств машинобудівної і транспортної галузей.

  Служба безпеки України спільно з Державною фіскальною службою припинила протиправну діяльність потужного конвертаційного центру, розташованого у лісопарковій зоні Харкова.

  Про це повідомляє прес-центр СБУ.

  До складу конвертцентру входили кількадесят фіктивних підприємств, через які виводилися у тінь кошти держпідприємств машинобудівної і транспортної галузей. Обсяг незаконних операцій лише з січня цього року становив понад 500 млн грн.

  Центр був обладнаний новітніми засобами безпеки, зокрема й спеціальним бункерним приміщенням для екстреного знищення печаток та документів, а для ведення тіньової бухгалтерії використовувалася надпотужна комп’ютерна система. Охорону будівлі та прилеглої території забезпечували озброєні охоронці.

  За місцем його розташування було зареєстроване адвокатське об’єднання, що, як вважали зловмисники, мало забезпечити недоторканість конвертаційного центру від правоохоронців.

  Для прикриття незаконної діяльності одним із його керівників, який перебував під впливом спецслужб Росії, була створена громадська організація, яка нібито сприяла правоохоронній діяльності.

  Під час обшуків вилучено печатки фіктивних компаній та бухгалтерську документацію. Наразі тривають слідчо-оперативні дії.

  Теги : Харків СБУ конвертаційний центр
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів