У Харкові проукраїнські активісти розігнали пенсіонерів-комуністів

  1 Травня, 2015 12:06
  Молоді люди намагались завадити проведенню несанкціонованого заходу: сталось декілька сутичок.

  У Харкові сталися сутички між учасниками першотравневого мітингу і проукраїнської акції, передає УНІАН.

  Незважаючи на заборону суду проводити комуністам першотравневу ходу, близько 20 людей, переважно похилого віку, зібралися біля стели, встановленої на місці першої "майовки" в Харкові, навпроти Благовіщенського собору. Вони розгорнули плакат із написом "Мир, труд, май". 

  До учасників мітингу підійшов судовий виконавець та повідомив, що вчора, 30 квітня, Харківський окружний адміністративний суд заборонив організації "Трудова Харківщина" проводити на цьому місці мітинг. Мітингувальники ж заявили, що вони не мають жодного стосунку до цієї організації та відмовилися залишати майданчик біля стели. 

  Після цього до мітингувальників підійшли близько 30 молодих людей із державними прапорами та почали співати гімн. Став назрівати конфлікт: одна з пенсіонерок спробувала вихопити прапор України, а на вигуки молодих людей "Слава Україні!" деякі учасники першотравневого мітингу відповідали "Слава Росії!" Один із активістів розірвав плакат з написом "Мир, труд, май" і кинув його у смітник.

  Працівники міліції відтіснили учасників першотравневого мітингу до автобусу, однак пенсіонери відмовилися заходити до нього, більша частина з них просто розійшлася. 

  Як з’ясувалось, проукраїнську акцію організувала "Громадська варта Харкова". Її представник Валентин Бистріченко заявив, що активісти будуть з’являтися у місцях, де намагатимуться організувати антиукраїнські заходи, щоб завадити їх проведенню.
  Теги : Харків комуністи мітинг 1 травня сутички
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів