У Гонтаревої відмовились коментувати її участь у відмиванні коштів Януковича

  1 Липня, 2016 18:15
  Відповідь прес-служби НБУ можна розцінювати як натяк на непричетність Гонтаревої до цієї оборудки.

  В Нацбанку відмовились коментувати опубліковані в ЗМІ матеріали, які вказують на участь глави НБУ Валерії Гонтаревої у відмиванні коштів екс-президента Віктора Януковича.

  Про це повідомляє телеканал ICTV.

  Гонтаревій було поставлено питання, чи відомо їй, що її компанія "Інвестиційний Капітал Україна" придбала в інтересах офшорних фірм Сергія Арбузова облігації держпозики (ОВДП) на суму понад 10 млрд грн.

  Журналісти акцентували увагу, що в кінці 2013 року, на момент придбання позики, Валерія Гонтарева була головою ради директорів ТОВ "Інвестиційний Капітал Україна".

  У відповідь прес-служба НБУ вказала, що "коментарі голови Національного банку з цього питання можуть бути розцінені як втручання в діяльність комерційної організації, що є неприпустимим для посадової особи" та порекомендували звернутись безпосередньо до ТОВ "Інвестиційний Капітал Україна".

  Нагадаємо, нещодавно позафракційний нардеп Михайло Головко заявив, що правоохоронні органи приховували факти, які доводять зв'язок Гонтаревої з арештованими в "Ощадбанку" коштами "сім'ї" екс-президента Віктора Януковича.

  Теги : гонтарева Арбузов
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів