У фіналі Кубку України зіграють "Динамо" та "Шахтар"

20 Травня, 2015 23:09
    У Києві та Львові завершились півфінальні матчі Кубку України, в яких київське "Динамо" здолало донецький "Олімпік", а їхні сусіди з "Шахтаря" зіграли внічию з дніпропетровським "Дніпром".
    За цей трофей Київ та Донецьк знову зійдуться в футбольній битві

Кияни на НСК "Олімпійський" в повторному матчі виграли у "Олімпіка" з рахунком 4:1, а "гірники" зіграли в нічию 1:1 з "Дніпром".

У Києві "Динамо" з самого початку матчу захопило ініціативу і вже на 4-й хвилині гравець збірної Португалії Мігель Велозу відкрив рахунок, результативно завершивши атаку після перехоплення.

На 37-й хвилині лівий півзахисник киян Андрій Ярмоленко подвоїв перевагу після пасу Беланди у штрафному майданчику.

На початку другого тайму завдяки красивому удару з-за меж штрафної зони Велозу оформив дубль. Після голу португальця донеччанам вдалося відіграти один м’яч завдяки голу Дитятьєва, але останнє слово було за динамівцями – на 3-й доданій хвилині після пасу Домагоя Віди гол забив Джермейн Ленс. Минулий матч закінчився безгольовою нічиєю - 0:0.

У Львові "Дніпро" намагалося відіграти домашню поразку "Шахтарю" з рахунком 0:1.

В першому таймі дніпропетровці грали цікавіше і вже на 30-й хвилині хорват Нікола Калініч вивів свою команду вперед. У другому таймі "Шахтар" додав у швидкості і на 76-й хвилині арбітр зафіксував фол Джаби Канкави на Олександрові Гладкому – пенальті. До точки підійшов Луїс Адриано, який спокійно забив в ворота Дениса Бойко 1:1.

Цей результат був на користь донеччан і кінець матчу вони провели в захисті і святкували вихід в фінал Кубка, в якому 4 червня в Києві зіграють з "Динамо".