У Дніпропетровську ліквідований конвертцентр з мільярдним обігом

  9 Липня, 2015 19:23
  В один із найпотужніших конверт центрів входило понад 100 підприємств з ознаками фіктивності.

  Правоохоронці ліквідували у Дніпропетровську конвертаційний центр з тіньовим обігом понад 1 млрд гривень.

  Про це повідомили у прес-службі прокуратури Донецької області. Також зазначили, що зараз здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактами ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах.

  Як ідеться в повідомленні, службові особи трьох підприємств під час проведення АТО здійснювали будівельні та інші роботи для державних і комунальних підприємств. За останні роки підприємці освоїли понад 80 млн грн із держбюджету.

  З метою ж отримання надприбутків та їх легалізації вказані особи користувались незаконними послугами одного з потужних конвертцентрів, до якого входило понад 100 підприємств з ознаками фіктивності. Тільки за останній рік правопорушники перевели у тіньовий обіг понад 1 млрд грн.

  У прокуратурі повідомили, що сьогодні було проведено 11 обшуків у тіньових офісах конвертаційного центру та місцях проживання фігурантів у Маріуполі та Дніпропетровську. У ході обшуків були виявлені докази злочинної діяльності.

  На цей час рахунки підприємств з ознаками фіктивності арештовані, на них заблоковано близько 1 млн гривень. 

  Злочинцям загрожує відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк до 15 років з конфіскацією коштів і майна, одержаних злочинним шляхом.

  Теги : дніпропетровськ конвертаційний центр
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів