У деяких районах Києва з кранів буде текти небезпечна вода – "Київводоканал"

  16 Травня, 2018 10:51
  За словами компанії, в ніч з 16 на 17 травня проводитиметься профілактика.

  Згідно зі щорічним графіком "Київводоканал" проводитиме планову профілактичну промивку мереж в Голосіївському, Дарницькому та Шевченківському районах столиці, внаслідок чого вода в кранах буде непридатною для споживання.

  Про це йдеться на сайті компанії.

  У Голосіївському районі у зону робіт потраплять мережі по просп. Голосіївський, вул. Героїв Оборони, вул. Родимцева, вул. Потєхіна, вул. Метрологічна, вул. Заболотного. Профілактична промивка буде проводитися в ніч з 16 на 17 травня, а саме з 24:00 до 05:00. Попередньо здійснюється чистка та мийка резервуару чистої води №2 на насосній водопровідній станції "Голосіївська".

  В Дарницькому районі у зону робіт потраплять мережі  по вул. Зрошувальна, вул. Бориспільська, вул. Горбунова, вул. Ремонтна, вул. Світла, вул. Колекторна, вул. Ташкентська, вул. Автопаркова, селища ЗБК-1, селища Рембаза, ж/м Нова Дарниця. Профілактична промивка буде проводитися в ніч з 16 на 17 травня, а саме з 24:00 до 06:00. Попередньо здійснюється чистка та мийка резервуару чистої води №1 на насосній водопровідній станції "Колекторна".  

  У Шевченківському районі у зону робіт потраплять мережі  по вул. Щербаківського, вул. Турчина, вул. Безручко, вул. Якуша Курчака, вул. Рожинська, вул. Дудніка, вул. Параджакова, вул. Салютна, пров. Всеволода Петрова, вул. Естонська, вул. Муромська, вул. Ставропольська, вул. Туполєва, вул. Краснодарська, вул. Кирпоноса, вул. Саратівська, вул. Невська, вул. Олександрівська, вул. Бабушкіна, вул. Камінова, вул. Магістральна, вул. Сонячна, вул. Стеценка, вул. Толбухіна, вул. Усурійська, вул. Цулукідзе, вул. Черняховського, вул. Гончара. Профілактична промивка буде проводитися в ніч з 16 на 17 травня, а саме з 21:00 до 03:00. Попередньо здійснюється чистка та мийка резервуару чистої води № 1 на насосній водопровідній станції "Сирецька".

  Зазначається, що профілактика проводитиметься вночі, щоб не створювати незручності мешканцям. Упродовж часу виконання робіт "Київводоканал" не рекомендує користуватися водою з крану для приготування їжі та санітарно-гігієнічних потреб. Після завершення профілактичних заходів перед застосуванням воду з крану потрібно спустити: якщо візуально вода прозора та не має стороннього запаху, користуватися нею цілком безпечно, кажуть у компанії.

  У "Київводоканалі" звертають увагу, що промивка – це обов’язкова профілактика, необхідна для того, щоб вода, у тому числі у резервуарах, не застоювалась та не погіршувалась її якість. Крім того, під час таких заходів труби очищаються від можливого осаду.

  Нагадаємо, Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) збільшила роздрібні тарифи на електроенергію для непобутових споживачів на ІІ квартал 2018 року на 2,1-9,1%.

  Теги : Київводоканал вода профілактика
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів