У ЦВК заспокоюють щодо відсутності боксів: Ці картонні коробки призначені не для підрахунку голосів

  15 Березня, 2019 15:32
  У комісії поскаржилися, що Prozorro не адаптована до виборчого законодавства.

  Архівні бокси, які Центральна виборча комісія не змогла закупити у відведені терміни, призначені для попередніх списків виборців, а не для підрахунку голосів.  

  Про це заявив заступник голови ЦВК Євген Радченко, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

  5 березня ЦВК скасувала торги із закупівлі боксів, необхідних для транспортування виборчої документації, через неповний комплект документів учасників.

  У комісії згодом відповіли, що документи поставлятимуть "в підручних засобах", однак не уточнили.

  За словами Радченка, версії щодо значення архівних боксів перебільшені: "В ці картонні коробки поміщаються документи дільничних комісій після підрахунку голосів. Вони призначені для попередніх списків виборців, протоколів засідань, а не підрахунку голосів".

  "Тому, наголошую, нічого страшного не сталось", – заявив він.

  Радченко поскаржився, що Prozorro не адаптована до виборчого законодавства.

  "Ми вперше застосовували Prozorro. Терміни в законодавстві жодним чином не збігаються зі строками нашого виборчого процесу. Нагадаю, що відразу після обрання ЦВК порушувала це питання", – додав заступник голови комісії, пояснивши, що ЦВК не відмовляється від системи закупівель.

  За даними ЦВК, із 28 запланованих ними тендерів 2 не відбулися.

  Нагадаємо, Центральна виборча комісія 22 лютого на сайті ProZorro оприлюднила інформацію про намір укласти договір на 166,36 млн гривень з державним підприємством "Поліграфічний комбінат "Україна" на виготовлення виборчих бюлетенів для голосування за кандидатів на посаду президента.

  Теги : вибори цвк prozorro
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів