У четвер українці зможуть онлайн обрати активістів-контролерів НАБУ

  2 Червня, 2016 10:34
  Конкурс проводиться шляхом рейтингового голосування.

  У четвер з 9:00 до 21:00 відкрито голосування за кандидатів до Ради громадського контролю при Національному антикорупційному бюро.

  Проголосувати може кожен бажаючий на веб-сайті НАБУ.

  Зазначається, що Рада громадського контролю, зокрема займається підбором детективів до Бюро. Вона формується у складі 15 осіб, відібраних за результатами конкурсу.

  Будь-який громадянин, який проживає на території України, має право взяти участь у рейтинговому Інтернет-голосуванні. Кожен виборець може проголосувати лише один раз і не більше ніж за 15 кандидатів.

  З метою запобігання повторного голосування, бажаючим прийняти участь в рейтинговому Інтернет-голосуванні буде запропоновано пройти ряд перевірок, підтвердити адресу своєї електронної пошти та номер мобільного телефону. На проходження перевірок і обрання кандидатів відводиться 15 хвилин. Якщо громадянин не встиг проголосувати, спробу можна повторити за 5 хвилин.

  Як відомо, 5 червня спливає термін повноважень попереднього складу Громадської ради.

  15 активістів за рік обрали понад 500 співробітників Бюро, включно з керівниками підрозділів та детективами, для яких домоглися застосування поліграфу для перевірки їх доброчесності.

  Теги : голосування НАБУ контролери
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів