У батальйоні Січ кажуть, що боєць, який кинув гранату - звільнився з їхніх лав

  1 Вересня, 2015 12:43
  Ігор Гуменюк перед злочином звільнився з батальйону.
  Фото: відкриті джерела

  У добровольчому батальйоні Січ кажуть, що затриманий Ігор Гуменюк, який вчора кинув гранату в правоохоронців під Радою - недавно написав рапорт. І вже на момент скоєння злочину перебував у процесі звільнення.

  Про це повідомляє підрозділ у Facebook.

  Як відомо, очільник МВС Арсен Аваков стверджував, що затриманий Ігор Гуменюк зізнався в скоєнні злочину, назвався свободівцем та бійцем добровольчого батальйону "Січ", і розповів, що зараз перебуває у відпустці до 3 вересня.

  Варто додати, ЗМІ знайшли деякі відомості про життя Ігоря - у затриманому бійцеві упізнали відважного захисника Пісок.

  Йому 24 роки, він є активістом "Сокола" - молодіжки ВО "Свобода" з Кам'янця-Подільського (згодом записався до батальйону "Січ"). Більш відомий під псевдонімом Ігор Дубенко. В АТО хлопець пішов добровольцем і стояв на передовій понад 8 місяців, зараз перебував у відпустці.

  Його побратими з батальйону "Січ" кажуть, що Ігор не цікавився політикою, і не закликав до третього Майдану, однак в бою був одним з найсміливіших.

  Нагадаємо, вчора під стінами парламенту відбулись сутички з противниками закону про зміни до Конституції. Згодом невідомий кинув гранату в натовп - в результаті чого постраждали більше 130 людей. Померло двоє Нацгвардійців - Ігор Дебрін і Дмитро Сластіков.

  Теги : Свобода батальйон Січ Ігор Гуменюк
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів