У Бахчисараї озброєні силовики проводять обшуки

  12 Травня, 2016 11:48
  Поклонська заявила, що в Бахчисараї затримали чотирьох послідовників організації "Хізб ут-Тахрір", визнаної в Росії терористичною.

  Озброєні російські силовики проводять обшуки у кримськотатарському культурно-етнографічному центрі Караван-сарай "Салачик" у місті Бахчисарай.

  Про це у Facebook написав сам центр.

  Там зазначили, що приїхало два автобуси озброєних людей і закликали всіх небайдужих прийти для підтримки і допомоги.

  У свою чергу, ставлениця Кремля на посаду прокурора Криму Наталія Поклонська заявила ЗМІ, що в Бахчисараї затримали чотирьох послідовників організації "Хізб ут-Тахрір", визнаної в Росії терористичною - Зеврі Абсеітова, Ремзі Меметова, Рустема Абільтарова й Енвера Мамутова.

  За її словами, було встановлено, що один із затриманих, будучи керівником місцевого осередку терористичної організації, здійснював у Бахчисараї приховану антиконституційну діяльність у вигляді пропагандистської роботи серед населення. Також терористична організація підтримувала "дружні зв'язки" із забороненим в Росії Меджлісом.

  Поклонська нагадала, що з початку року в Криму вже затримано 6 осіб, яких вважають послідовниками "Хізб ут-Тахрір" та учасниками осередків організації в Ялті та Алушті.

  Нагадаємо, "Верховний суд Криму" заборонив діяльність Меджлісу кримськотатарського народу.

  Теги : Крим обшук Меджліс Поклонська Бахчисарай Хізб ут-Тахрір
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів