У Авакова заявили, що Зеленський не скасував спецсигнали, а узаконив їх

  24 Червня, 2019 12:58
  За словами начальника Головного сервісного центру МВС, питання використання спеціальних звукових і світлових сигнальних пристроїв не було врегульовано.

  У Міністерстві внутрішніх справ (МВС) заявили, що указ президента Володимира Зеленського про скасування указу одного з його попередників Віктора Ющенка щодо спецсигналів на службовому транспорті ліквідував правову колізію і насправді узаконив їх використання.

  Про це у себе на сторінці в Facebook написав начальник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій.

  За його словами, протягом 3 років питання використання спеціальних звукових і світлових сигнальних пристроїв не було врегульовано. І те, що указ Ющенка не скасовувався, "фактично створило правовий вакуум використання" спецсигналів.

  "І юристи, і адвокати добре зрозуміють, що 3 роки переваги участі в дорожньому русі юридично ніхто не мав, і мова йде не про можновладців на дорогих автомобілях, а про машини "швидкої допомоги", патрульної поліції і тих же авто управління держохорони, які забезпечували супровід президента", – зазначив Криклій.

  Він додав, що екс-президент Петро Порошенко затягував зі скасуванням указу і рішенням правової колізії.

  "Тепер ми повертаємося до рівня правової держави в питанні безпеки дорожнього руху", – вважає він.

  Раніше повідомлялося, що, скасувавши указ Ющенка, Зеленський скасував використання блимавок на державних автомобілях і спеціальні номерні знаки.

  Теги : указ МВС Володимир Зеленський
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів