Twitter по наводці росіян масово блокує українські акаунти

  8 Сiчня, 2016 12:49
  Російські боти вишукують "образливі" пости, іноді навіть річної давнини та більше.
  Низку українських акаунтів Twitter піддав блокуванню нібито за образливі пости.

  Під санкції потрапили, зокрема, Dbnmjr (Новости Украины) з 500 тисячами підписчиків, TukvaSociopat, xyevii_kharkov, banderenko, ReggaeMortis1, SPaWN_ua (Капітан Прайс), canabina (Євгеній Коноплянка), UKROPSTEEL, psb4ukr (центр "Миротворець"), olegnovikovkh, CatDemokrat, bloodypastor (Кровавий пастор), forest_brothert (Лісовий брат), PV_Petrychenko (Паша Петриченко), kozakmamai (Ukrainian Forces), persident_ukr (Перзидент України) і багато інших.

  Хвиля блокування почалася після того, як Twitter посилив правила безпеки, за якими можна припиняти дію акаунта за найменші порушення.

  Проросійські боти прийнялися вишукувати в постах українських користувачів нібито некоректні цитати і скаржитися на них. Причому оперували вони часто старими твітами - річної давності і більше.

  На ситуацію вже відреагував посол України у Фінляндії Андрій Олефіров, який є активним користувачем твіттера. Він оприлюднив звернення до техпідтримки компанії з проханням звернути увагу на блокування українських акаунтів. Посол також пропонує робити скріншоти, які дозволять довести зловмисний характер банів від російських тролів.

  "Це надасть доказову базу для посольства України в США для звернення до керівників офісу Twitter", - написав Олефір.

  Теги : Twitter блокування твіттер акаунт
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів