Турчинов вважає, що оборонні рубежі будуються дуже повільно

  5 Травня, 2015 17:20
  Рештою побаченого на навчаннях секретар Ради нацбезпеки задоволений.

  Секретар Ради національної безпеки та оборони України Олександр Турчинов заявляє, що від якості оборонних споруд залежить життя українських солдат, повідомляється на сайті РНБО.

  Турчинов взяв участь у випробуваннях оборонних споруд, які зводяться на оборонних рубежах України, на військовому полігоні в Житомирській області.

  Турчинов вважає, що "єдиною проблемою, що залишається сьогодні, є темпи зведення оборонних рубежів. Це питання буде розглянуте на найближчому засіданні РНБО". Рештою секретар Радбезу задоволений.

  За його словами, вогонь по вогневій захищеній точці здійснювався з усіх видів стрілецької зброї, гранатометів, мінометів та з важкої артилерії.

  "І тільки коли зі 100 метрів впритул почала стріляти самохідна артилерійська установка (САУ), а потім танки, вдалось пробити споруду", - наголосив секретар РНБО

  Турчинов також зауважив, що, за технологією випробування, споруда після прицільного вогню має знищуватися до повної руйнації, ”однак ця технологічна точка зберегла свою форму і, за висновками експертів, може й надалі використовуватися для ведення вогню”.

  Навіть коли прямою наводкою по залізобетонній споруді працював танк і САУ, "вона і далі може використовуватися як захисний об’єкт", - зазначив секретар РНБО.

  Теги : військові навчання РНБО Олександр Турчинов оборона
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів