Турчинов не заслужив премії у березні, на відміну від своїх заступників

  16 Квiтня, 2018 07:34
  Натомість секретарю РНБО доплатили 27 тис. грн за вислугу років та інтенсивну працю.

  Секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Олександр Турчинов за березень отримав заробітну платню в розмірі 52,2 тис. гривень, а його заступники – від 62,5 тис. до 80,9 тис. гривень.

  Про це пишуть Українські Новини з посиланням на відповідь апарату РНБО.

  Зокрема, посадовий оклад секретаря РНБО, як і надбавка за інтенсивність праці, становлять по 18 тис. гривень. Турчинову доплатили за вислугу років 9 тис. гривень, а також за роботу в умовах режимних обмежень та як експерту з питань таємниць – по 3,6 тис. гривень.

  Водночас зарплата заступників секретаря РНБО в березні була вищою, ніж у Турчинова.

  Перший заступник секретаря Олег Гладковський заробив у березні 62,5 тис. гривень, із яких 32 тис. гривень – премія, 8 тис. гривень – відрядні, а 5 тис. гривень – відпускні.

  Інший перший заступник Михайло Коваль одержав 80,9 тис гривень, із яких 32 тис. гривень становила премія. Заступник секретаря Олександр Литвиненко отримав 77,8 тис. гривень, із них 31,5 тис. гривень – премія, а 7 тис. гривень – відрядні.

  Як відомо, секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов має понад 40 млн гривень на банківських рахунках та готівкою. Також йому належать низка стародавніх книг, авторське право на фільм і на декілька літературних творів.

  Теги : РНБО зарплата Олександр Турчинов Михайло Коваль литвиненко Олег Гладковський
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів