Цього літа Київський зоопарк отримає нового бегемота

  21 Липня, 2016 12:58
  Столична оселя для звірят поповниться новим мешканцем.

  У серпні цього року в Київському зоопарку має з'явитись молодий бегемот. Про це віданню "ПІК" розповів директор зоопарку Кирило Трантін.

  За словами директора, українська сторона зараз отримує документи на тварину. Відомо, що поки зоопарк розраховує лише на одного бегемота, оскільки після реконструкції бегемотнику, там можна розмістити тільки одного мешканця.

  Також Трантін розповів, що знайдено супутниць гібону і мавпі Бразза.

  "Ми максимально намагаємося для всіх одинаків, які перебувають у репродуктивному віці, створити пару. Це наша робота. Прийдіть спеціально подивитися, як сімейство гібонів літає по вольєру. Ми там обрізали все залізо, поставили нові колоди, навісили канати. У них проліт чотири метри, вони дійсно літають. Я, звичайно, розумію, що вольєри повинні бути більше. Але те, що ми вже зробили, я вважаю, що це дуже добре", - заявив директор зоопарку.

  В планах дирекції зоопарку придбання подруги слону Хорасу. Але це станеться після того, коли він підросте, оскільки поки Хорас не готовий до сімейного життя.

  Нагадаємо, раніше мер Києва Віталій Кличко обіцяв розпочати у київському зоопарку масштабну реконструкцію. За концепцією реконструкції, оновлений зоопарк має бути максимально наближеним до природних умов і без атракціонів та грат для тварин. У зоопарку мають з’являться оглядові майданчики і екскурсійний маршрут.

  Теги : тварина київський зоопарк бегемот
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів