Троян: РФ дестабілізує криміногенну ситуацію в Україні

  28 Травня, 2016 12:58
  Перший заступник голови Національної поліції заявив про посилення впливу РФ на кримінальний світ України.
  Вадим Троян
  Вадим Троян

  РФ значно посилила свій вплив на кримінальний світ України, погіршивши таким чином криміногенну ситуацію в країні.

  Про це пише в своїй статті для DT.UA перший заступник голови Національної поліції - начальник кримінальної поліції Вадим Троян.

  "В Україні простежується насичування і активізація діяльності організаторів та керівників злочинних угруповань, що отримали громадянство і статус "злодія в законі" на території Російської Федерації. У зв'язку з цим вони перебувають під впливом спецслужб РФ і використовуються останніми для збору інформації та для дестабілізації криміногенної обстановки в регіонах України", - йдеться в статті.

  За словами Трояна, "лідери кримінального середовища створюють власну контррозвідку, до складу якої входять справжні професіонали — колишні працівники правоохоронних органів, які завчасно нейтралізують активність спеціальних служб і підрозділів".

  Крім того, він наголошує: "Майже кожен більш-менш впливовий "злодій у законі" має високопоставлених покровителів, а подекуди - і зв'язки з представниками медіа, які на замовлення організовують розміщення потрібних публікацій, у тому числі таких, що дискредитують ту або іншу посадову особу".

  НагадаємоПутін вимагає від України конституційних змін для припинення обстрілів у зоні АТО.

  Теги : РФ Україна вадим троян криміногенна ситуація Нацполіція
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів