Transparency International захищає Шабуніна від ГПУ та Порошенка

  6 Квiтня, 2016 12:13
  Генпрокуратура фальсифікує матеріали щодо Центру протидії корупції, вважають міжнародні правозахисники.
  Міжнародна організація Transparency International закликала Генеральну прокуратуру України та особисто президента Петра Порошенка припинити тиск на Центр протидії корупції.

  Про це йдеться у повідомленні прес-служби Transparency International.

  "Ми закликаємо Генеральну прокуратуру України і президента України як того, хто несе політичну відповідальність за її (генпрокуратури) діяльність через право подавати кандидатуру на посаду Генерального прокурора України, зробити все від них залежне, щоб припинити тиск на громадські організації в цілому і Центр протидії корупції зокрема", – сказано в заяві.

  Генпрокуратура фабрикує справу щодо Центру протидії корупції та веде відверту дискредитацію його керівника Віталія Шабуніна.

  Такі дії, фактично, є свідченням незрілості української влади.

  "Ми оцінюємо це як тиск і залякування однієї з ефективних громадських організацій у сфері боротьби з корупцією, яка ніколи не боялася висвітлювати реальний стан у прокуратурі, зокрема говорити про вихолощування реформи цієї структури і фактичний провал її роботи з повернення активів представників режиму Януковича, нажитих корупційним шляхом", – наголошують в організації.

  Теги : Шабунін Transparency International центр протидії корупції
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів