Transparency International вимагає відсторонити Корчак з посади

  14 Листопада, 2017 22:00
  В організації вважають, що такі заходи потрібно вжити на час розслідування стосовно голови НАЗК.

  Організація по боротьбі з корупцією Transparency International Україна закликає відсторонити від посади голову Національного агентства з питань запобігання корупції Наталю Корчак на час розслідування щодо неї.

  Про це йдеться в заяві ТI Україна.

  "Transparency International Україна закликає Кабінет міністрів України відсторонити від виконання обов'язків на час проведення розслідування про зловживання службовим становищем главу Національного агентства з питань запобігання корупції Наталю Корчак", – йдеться в повідомленні.

  Зокрема, організація посилається на представлені керівником департаменту фінансового контролю НАЗК Ганною Соломатін факти участі Корчак у фальсифікаціях перевірок е-декларацій і недбалого ставлення глави агентства до своїх обов'язків.

  Відзначимо, раніше керівник Департаменту фінконтроля і моніторингу способу життя агентства Ганна Соломатіна заявила, що керівництво НАЗК займається фальсифікацією перевірок електронних декларацій чиновників за вказівкою влади. За її словами, для попереднього проведення перевірок е-декларацій її особисто звали в Адміністрацію президента.

  Як відомо, ЗМІ назвали чиновника АП з яким НАЗК фальсифікували декларації.

  Теги : Transparency International відсторонення Наталія Корчак
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів