Тищенко, відповідальна за повернення корупційних активів, має два маєтки в Європі

  11 Вересня, 2015 12:28
  У трьох деклараціях чиновниці - різна інформація про нерухомість за кордоном.
  Олена Тищенко
  Фото: відкриті джерела
  Олена Тищенко

  Олена Тищенко, відповідальна в Україні за повернення корупційних активів, має маєтки у Європі, не чітко відображені у декларації.

  Про це дізнались журналісти телепрограми "Схеми".

  Як стало відомо, чиновниця завдяки спільній фірмі з екс-чоловіком має у Франції чималу віллу, і не менш вражаючу нерухомість у Великій Британії.

  Журналісти зазначають, що Олена з чоловіком-бізнесменом Сергієм Тищенком розлучилась, однак остаточно "горшки не побила". Досі має з ним спільний бізнес.

  Все це стало відомо з документів з французького реєстру нерухомості.

  Виписка свідчить, що колишня пара має маєток через компанію SCI DU GRAND CHENE, а також спільну у Великій Британії адресу реєстрації - в престижному районі Вейбрідж (маєток вартістю понад 5 млн фунтів стерлінгів), куди простакам, які там не мешкають - дорогу перекрито.

  Журналісти мають три останні декларації Олени про доходи та майно. Всі вони заповнені з проміжком у три місяці з різною інформацією про нерухомість за кордоном, землі та мільйонні прибутки. Однак сама чиновниця каже, у Верховній раді не наполягали на обов'язковій реєстрації закордонного майна.

  Як відомо, Олена та її екс-чоловік Сергій Тищенко уже не вперше фігурують в антикорупційних медійних розслідуваннях не лише в Україні, а й за її межами. Одне з них - про конфісковані нафтопродукти оліграха-втікача Сергія Курченка, які були реалізовані приватним фірмам Тищенка за заниженою вартістю. Така оборудка могла завдати держбюджету збитків на 250 млн грн.

  Теперішня глава управління з повернення корупційних активів засвітилася в скандальній справі казахського опозиціонера-олігарха Мухтара Аблязова. Його підозрюють у махінаціях зі збитками для Казахстану у більш ніж 6 млрд дол.

  Теги : декларація про доходи сергій тищенко нерухомість Олена Тищенко закордонна нерухомість
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів