Тимчук застерігає про можливі провокації в Одесі

  17 Квiтня, 2015 21:08
  Російські спецслужби ймовірно будуть вчиняти провокації 2 та 9 травня, особливо ж небезпечні диверсійно-розвідувальні угруповання з Придністров`я.

  В Одеській області можуть здійснюватись провокації, велику загрозу становлять диверсійно-розвідувальні угруповання з Придністров`я.

  Про це заявив народний депутат, координатор групи "Інформаційний опір" Дмитро Тимчук на брифінгу в Одесі.

  За його словами, на Одещині достатньо сил Національної гвардії, щоб у разі необхідності протистояти російським військовослужбовцям, які перебувають на території невизнаної республіки. Проте небезпечними є саме диверсійно-розвідувальні угруповання з Придністров`я, які можуть вчиняти диверсії для дестабілізації, наприклад, в Одесі.

  Також через ймовірність провокацій Тимчук закликав не проводити 2 травня в Одесі жодних мітингів, а оголосити в цей день жалобу. На його думку, російські спецслужби ймовірно будуть використовувати дві дати для розхитування ситуації в регіоні – 2 та 9 травня.

  Нагадаємо, саме 2 травня 2014 року внаслідок зіткнень між проросійськими та проукраїнськими активістами в Одесі загинуло 48 осіб, постраждалих – понад 200. 

  Теги : Придністров'я провокації Одеса диверсії
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів