Тимчук розповів свої дані про контрабанду в ДНР і ЛНР

  25 Травня, 2015 13:38
  Тарифи на контрабанду встановлює самозвана влада. Процвітає і торгівля пропусками на звільнені території. На ринках ДНР скуповують зброю для переправки в Україну.

  У терористичних "республіках" ДНР І ЛНР гігантську роль грають контрабанда і "чорний ринок". Кілька показових фактів привів народний депутат, експерт групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

  Так, серед донецьких "бізнесменів", які перепродують товари з контрольованою України території, поширюються прайси з тарифами на контрабанду, затвердженими місцевим "міністерством безпеки" (МДБ). Причому на деяких блокпостах хабарі можна вносити російськими рублями (наприклад, в районі Курахово).

  Деякі перевізники, наприклад, Gunsel, відновили доставку в Донецьк і Луганськ з української території, незважаючи на жорсткість правил в зоні АТО.

  Купуються й самі пропуски через лінію розмежування. Приміром, у Донецьку такий пропуск "в Україну" є популярним подарунком.

  Шириться й контрабанда зброї. На ринках Донецька скуповують зброю у "ополченців" і перепродують її на контрольовану Україною територію. Там само можна домовитися про переправлення "на велику Україну" та інших вантажів.

  Тим часом у ЛНР обладнання ряду підприємств було розпиляно на металобрухт ватажками двох банд, діяльність яких розслідує місцева "прокуратура". Ватажків здали їх же бійці.

  Також він повідомив, що на контрольованих "ЛНР" територіях, бойовики налагодили продаж фальсифікованого алкоголю.

  Нагадаємо, про масштаби корупції та контрабанди на кордоні зони АТО і ЛНР недавно розповідав військово-цивільний губернатор Луганської області Геннадій Москаль.

  Теги : контрабанда ДНР зброя ЛНР Дмитро Тимчук
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів