Тільки кожного п'ятого хабарника саджають у в'язницю – дослідження

  20 Жовтня, 2015 14:11
  На цей момент в Україні дуже вигідно брати хабарі.

  Інтернет-видання про судові суперечки "Перша інстанція" проаналізувало судові вироки, розміщені в Єдиному реєстрі судових рішень, і визначило середні хабарі серед чиновників-хабарників. Про це журналістам на прес-конференції розповів редактор цього видання Федір Орищук, передає кореспондент UA1.

  За їх даними, середній розмір хабара в злочинах, по яких підозрювані виправдані склав 112 тис. грн. Середній розмір хабара в злочинах, по яких покарання передбачає випробувальний термін склав 79 тис. грн. А середній розмір хабара, за які чиновники отримали реальні терміни склав приблизно 40 тис. грн.

  "Цей аналіз привів нас до смішного висновку – в Україні вигідно брати хабарі…Ви взяли хабар – нічого, будете оштрафовані на ту ж суму", – розповів Орищук.

  Він пояснив, що зі 100 судових рішень, які були винесені за останні три місяці лише 21 вирок покарав винних у корупційних злочинах у вигляді позбавлення волі. Дев’ятнадцять вироків закінчились тим, що було винесено покарання у вигляді позбавлення волі, але тут же замінено на випробувальний термін. У 12 вироках корупціонерів виправдали і лише 48 вироків – це вироки, де хабарники були оштрафовані.

  Теги : корупція хабарі Федір Орищук
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів