The New York Times опублікувала чергову негативну статтю про Україну

  1 Червня, 2016 11:44
  Впливове американське видання заявило, що Україна оголосила війну журналістиці.

  Ситуація з оприлюдненими списками журналістів, які отримували акредитацію на окупованих територіях, загрожує свободі преси в Україні.

  Про це у своїй статті "Україна оголошує війну журналістиці" для The New York Times заявив один з журналістів, що потрапили в такі списки - Аян Бейтсон.

  "Сайт "Миротворець" та його прихильники в уряді вважають, що журналісти можуть бути розділені на 2 табори: ті, хто підтримує державу, і ті, хто проти неї - з підтекстом, що журналісти, які критикують уряд, повинні замовкнути. Це небезпечно в будь-якому суспільстві, особливо в Україні зараз, коли критична журналістика необхідна", - зазначає Бейтсон.

  Він наголошує: "У спробі підтримати "патріотичну" журналістику, в матеріалах якої держава завжди отримує кредит довіри, українські посадовці сприяють становленню журналістської культури, схожою з російською - Росія теж карає за не патріотичність репортерів і видання, які публікують історії з критикою влади. Саме тому мало хто це зараз робить".

  При цьому Бейтсон підкреслив, що сам він отримував акредитацію у бойовиків в липні 2014 року, щоб писати про збитий малайзійський Боінг MH17 - "Як і багато закордонних репортерів я був там, щоб повідомляти, що відбувалося з останками 298 пасажирів і членів екіпажу, які були на борту збитого літака. Перед тим, як поїхати на місце катастрофи, я отримав акредитацію у сепаратистів. Це не гарантувало, що я буду в безпеці, але це було єдиною можливістю проїхати через блокпости з озброєними бойовиками. Тепер Україна назвала мене однодумцем терористів".

  Як відомоПайєтт закликав Авакова засудити "Миротворець".

  Теги : Росія Боінг МН-17 Україна The New York Times миротворець
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів