Тесть Насірова хитрощами виграв тендер на 75 млн гривень

  11 Листопада, 2015 11:33
  Виграла тендер одна з найбільших українських будівельних корпорацій "Аltis honding", що належить забудовникові Олександрові Глімбовському – тестю голови Держфіскальної служби.
  Роман Насіров
  Фото: відкриті джерела
  Роман Насіров

  Підприємство "Альтіс-констракшн" виграло тендер на ремонт руліжних доріжок та перону херсонського аеропорту на 75,20 мільйонів гривень. На основі цього комунальне підприємство з будівництва та експлуатації Херсонської обласної ради уклало відповідну угоду.

  Такі дані містяться у "Віснику держазакупівель", пишуть "Наші гроші".

  Однак, як стало відомо, конкурентів цього підприємства на торгах виявилось обмаль, лиш ТОВ "Аерорембуд", який пропонував свої послуги дорожче лише на 0,05%.

  Журналісти з'ясували, що переможець конкурсу належить кіпрським офшорам "Altis honding limited" і "Garyhun investments limited".

  Як повідомляється, одна з найбільших українських будівельних корпорацій "Аltis honding" належить забудовникові Олександрові Глімбовському. Його дочка
  Катерина Глімбовська за даними Британського реєстру фірм - власниця компанії з аналогічною назвою "Altis ltd".

  Як відомо, Катерина є дружиною очільника Держфіскальної служби Романа Насірова. Його брат Євген - секретар британського "Альтису". Зареєстрована компанія за адресою - 5 City Tower, 3 Limeharbour. За цією адресою знаходиться одна з незадекларованих квартир Насірова, які нещодавно виявили журналісти.

  Теги : тендер Херсон насіров Аltis honding Олександр Глімбовський
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів