Терористка "Тереза" катувала українських полонених, - СБУ

  8 Квiтня, 2015 16:59
  Окрім того, вона керувала діяльністью терористичного підпілля у Сумській області та координувала діяльність "спецслужб" бойовиків.
  Документи затриманої
  Фото: прес-служба СБУ
  Документи затриманої "Терези"

  У Службі безпеки України припускають, що затримана диверсантка з Росії на прізвисько "Тереза" допитувала та могла катувати українських полонених, заявив на брифінгу радник голови СБУ Маркіян Лубківський.

  Справжнє ім’я "Терези" - Чубарова Лариса Вікторівна. З'ясувалось, що вона особисто проводила допити полонених військовослужбовців ЗСУ.

  Крім того, вона координувала діяльність "спецслужб" терористів, керувала "підпіллям" в Сумській області, забезпечувала бойовиків й диверсантів вибухівкою і зброєю.

  Безпосереднім куратором Терези був один із керівників т.зв. "міністерства державної безпеки ДНР" Камінін Валерій Вікторович на прізвисько "Док".

  Лубківський продемонстрував фотографію Чубарової для того, щоб звільнені з полону військовослужбовці змогли дати свідчення "щодо її причетності до злочинів проти людяності, до катувань українських військовослужбовців".

  СБУ не планує видавати Чубарову ні Росії, ні бойовикам.

  Нагадаємо, Чубарову затримали вчора, після її останнього "подвигу" - підриву стели з прапором України в Харкові. На місці тимчасового проживання "Терези" було виявлено військове спорядження, саморобний вибуховий пристрій та антиукраїнську символіку.

  Теги : СБУ полонені тереза лариса чубарова
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів