Тепер харчувати українських вояків стало простіше

  9 Квiтня, 2015 13:33
  Компанії, які організовують харчування військовослужбовців, зможуть укладати прямі договори на надання комунальніх послуг та енергоносіїв для їдалень.

  Верховна Рада ухвалила законопроект № 2595 про внесення змін до деяких законодавчих актів України про організацію харчування особового складу Збройних Сил.

  За рішення проголосував 281 депутат, повідомляє сайт Верховної Ради.

  Тепер підприємства зможуть безкоштовно передавати переможцю тендерів на організацію харчування закріплене за військовими частинами майно, необхідне для цього.

  Передане майно має використовуватися виключно для організації харчування ЗСУ. Переможець тендерів має користуватись майном безоплатно.

  Тож суб'єкти господарювання, що надають послуги харчування військовослужбовцям, зможуть укладати прямі договори на надання комунальних послуг та енергоносіїв для їдалень безпосередньо з виробниками (постачальниками) таких послуг і забезпечити ремонт майна за свій рахунок.

  Нагадаємо, в листопаді 2014 року Міноборони скасувало доручення про оплату комунальних послуг підприємств, які надавали харчування для військових у 2011-2012 рр. У Генпрокуратурі заявили, що можливий збиток від розпоряджень може становити 46,7 млн грн.

  Теги : ЗСУ харчування
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів