Телевежа на Чонгарі транслює російське радіо на територію України

  22 Вересня, 2017 16:15
  Окупанти блокують український сигнал.

  Телевежа, побудована в Херсонській області, для покриття українським телевізійним і радіосигналом територію окупованого Криму, віщає на територію України російські радіостанції.

  Про це повідомив глава районної адміністрації Генічеська Олександр Воробйов на засіданні, присвяченому інформаційній безпеці, повідомляють українські ЗМІ.

  "Що стосується інформації, яка транслюється з тієї вишки, яку ми побудували на Чонгарі, то у мене постійно в машині включено радіо, українське радіо, але останнім часом я в курсі, які погодні умови в Санкт-Петербурзі, яка ситуація в Москві, що стосується окупаційної влади в Криму", – сказав Воробйов.

  За словами глави Генічеської РДА, окупанти блокують українське мовлення та транслюють через вишку російські радіостанції.

  "Я надав цю інформацію в обласну адміністрацію. Сподіваюся, що Ви теж знайдете час ...", – заявив глава райадміністрації.

  Як повідомлялося раніше, в окупованому Криму додатково почнеться трансляція 8-10 українських телеканалів з телевізійної вежі в Херсонській області.

   

   

  Теги : Крим телевежа Чонгар
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів