Суперечка навколо ТРЦ Sky Mall вийшла на міжнародний рівень

  14 Червня, 2016 19:49
  Компанія-порушник не виконує рішення міжнародного арбітражу, зловживаючи невідповідністю українських законів міжнародному законодавству.

  Компанія Stockman Interhold S.A. ігнорує виконання постанови Лондонського міжнародного арбітражного суду, згідно з яким вона мала до 5 червня 2016 року безоплатно передати свою частку в київському торгово-розважальному центрі Sky Mall у власність Arricano Real Estate Plc.    

  Про це повідомив генеральний директор Arricano Real Estate Plc Михайло Меркулов на прес-конференції "Бізнес поза політикою: як Arricano працює над поверненням ТРК Sky Mall", що відбулася в Києві у вівторок, 14 червня.

  "Місяць тому компанія Arricano мала отримати від компанії Stockman пакет акцій за $ 0 до 5 червня. До 5 червня цього не сталося", – зазначив Меркулов.

  Компанія Stockman жодним чином не відреагувала на повідомлення юридичної групи Arricano з пропозицією виконати рішення Лондонського арбітражу. З огляду на це, інформує юрист компанії Євген Малєєв, Arricano вже направила звернення до президента і прем'єр-міністра України, а також новому генеральному прокурору Юрію Луценку.

  "Ми плануємо достукатися до президента і прем'єр-міністра, до глави адміністрації президента через публічну активність, міжнародні організації. І сподіваємося, коли ця проблема дійде до перших осіб, вона буде публічно і справедливо розслідувана", – підкреслив гендиректор Arricano.

  Тим часом, керівник групи міжнародних судових і арбітражних суперечок Оксана Карел уточнила, що судове арбітражне рішення не діє в рамках української правової системи. Україна вже давно ратифікувала Нью-Йоркську конвенцію і прийняла Закон "Про міжнародний комерційний арбітраж". Однак низка прогалин заважає ефективному функціонуванню міжнародного арбітражу.

  Нагадаємо, Комітет ВР з питань правової політики і правосуддя має намір найближчим часом розглянути законопроект "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо питань судового контролю і підтримки міжнародного комерційного арбітражу)".
  Теги : законопроект ВР Sky Mall Лондонський міжнародний арбітражний суд
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів