Суддя ВАСУ орендував в Каннах яхту за 57 тис. євро

  30 Серпня, 2016 11:06
  Микола Сорока відпочив в Каннах, розважаючись на фешенебельній яхті.

  Суддя Вищого адміністративного суду Микола Сорока провів відпустку на елітному французькому курорті Канни і орендував фешенебельну яхту за понад 57 тисяч євро. Про це свідчить відео, яке з’явилось в мережі Інтернет.  На відео показано яхту, яку орендував суддя, та її розкішний інтер’єр. Також представлений рахунок на ім’я судді Сороки із зазначенням його київської адреси. Судячи з рахунку, 7 днів відпочинку на яхті в серпні цього року обійшлись судді в 57 860 євро. Портом відправки та прибуття яхти вказано морський порт відомого французького курорту Канни.

  У прес-службі Вищого адмінсуду нам підтвердили, що суддя Сорока перебуває у відпустці до вересня.

  Як повідомлялося раніше, Сорока володіє маєтком за 42 млн гривень. Маєток збудовано в селі під Києвом, земельні спори в якому вирішував саме суддя Микола Сорока. Цей конфлікт інтересів став предметом журналістського розслідування програми "Схеми" на "Радіо Свобода".

  Нещодавно антикорупційний прокурор Назар Холодницький доручив директору НАБУ Артему Ситнику перевірити інформацію, щодо отримання Миколою Сорокою 500 тис. доларів за вирішення справи Житомирської кондитерської фабрики на користь рейдерів, які захопили та незаконно утримують підприємство. 

  Теги : корупція НАБУ суддя Сорока ВАСУ
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів