Суддя-корупціонер Ємельянов має вілли і готелі по всьому світу

  13 Жовтня, 2017 12:09
  Нерухомість записано на колишню дружину, що дало змогу судді не декларувати все це елітне закордонне майно.

  Колишня дружина судді Вищого господарського суду України Артура Ємельянова має у власності чимало елітної нерухомості в різних куточках світу.

  Про це йдеться в розслідуванні програми "Схеми".

  Так, у 2011 році Світлана Ємельянова придбала будинок у комплексі Seashell Belek Elite Villas на березі Середземного моря в Анталії у Туреччині, за який віддала 350 тис. турецьких лір, або на той час понад 250 тис. доларів.

  У 2013 році вона стала власницею апартаментів у комплексі Palm Jumeirah/North Residences у Дубаї (ОАЕ) за ціною 1,2 млн дирхамів, або понад 350 тис. доларів на той момент.

  Екс-дружина судді з квітня 2014 року є акціонером фірм, які володіють двома віденськими готелями: чотиризірковим Prinz Eugen (майно оцінено в 4,5 млн євро) та Kavalier (також оцінено в 4,5 млн євро).

  Зазначимо, що у Відні Ємельянова з дітьми мешкає у старовинному відреставрованому будинку, оренда якого на 3 роки сумарно обійдеться родині судді в понад 160 тис. євро.

  З лютого 2016 року Світлана Ємельянова також є співвласницею німецької фірми AVIAWEB GmbH, яка керує трьома готелями у Франкфурті-на-Майні – Hotel Villa Diana, Hotel an der Messe та Hotel Europaallee.

  Цікаво, що більшу частину цієї елітної нерухомості було придбано після розлучення Ємельянових, яке відбулося у 2014 році після того, як суддею зацікавилися правоохоронці – його підозрюють у незаконному втручанні в діяльність судових органів.

  Тож, вочевидь, розлучення є фіктивним і дало формальні підстави Ємельянову не вказувати у декларації всю елітну нерухомість, оформлену на тепер уже колишню дружину. Підтвердженням цього є й те, що суддя регулярно навідується до своєї родини у Відень.

  Як виявилося, судді-фігуранту розслідування Генпрокуратури, який зробив стрімку кар’єру за часів президентства Януковича, було потайки скасовано підписку про невиїзд.

  Теги : корупція суддя Ємельянов Схеми
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів