Судді в Києві отримали подарунків та призів на мільйони гривень

  12 Червня, 2015 14:12
  В Україні судді замість дотримання норм законодавства самі стали регулярно їх порушувати.

  В Окружному адміністративному суді Києва служителі Феміди збагачують власний гаманець і прикрашають своїми "коштовностями" автостоянку біля роботи, повідомляє "Радіо Свобода".

  Судді окружного адміністративного суду Києва виявились справжніми щасливчиками, адже неначе дощ з неба, на них сипались тисячі і мільйони гривень подарунків та призів. Невідомо, які лотереї судді вигравали та які благодійники дарували їм гроші, але суми вони декларували великі – від 200 тис. до понад 1 млн гривень.

  Журналісти провели розслідування і, офіційно заплативши 1785,5 грн за копіювання інформації про доходи суддів, отримали справжню сенсацію про прибуток вітчизняних служителів Феміди.

  Голова суду Павло Вовк та його сім’я в минулому році отримала в якості подарунків та "невідомих" призів 400 тис. гривень.

  Вовк виявився "відкритою" людиною перед ЗМІ і дав офіційну інформацію на запит про те, що його родина не хоче розповсюджувати дані про свої доходи. Зазначимо, що на стоянці автомобілів біля суду у "відкритого" Вовка красується Acurа MDX 2008 року, яка на ринку коштує приблизно 500 тис. гривень.

  Заступник Вовка Євгеній Облога за минулий рік отримав 376 тис. грн доходу і можна було б подумати, що він скромніше живе за свого керівника, якби не автомобіль на стоянці. Облога на державній посаді має Porsche за 1,2 млн гривень.

  Один з суддів Олександр Кротюк виявився єдиним, хто розповів, звідки у нього 200 тис. грн подарунків. Пан суддя заявив, що їх йому подарував тато і вони завірені нотаріально. Однак Кротюк не уточнив, звідки у тата така сума і чи це був подарунок на день народження, чи просто жест доброї волі.

  В Окружному господарському суді знайшовся і лідер за отриманням подарунків – суддя Олена Соколова - в минулому році мала понад 1 мільйона гривень. Цей факт зрозумілий, адже у суспільстві заведено, що жінки завжди мають отримувати більше подарунків ніж чоловіки, і тому Соколова отримала в 2 рази більше "радостей", ніж її керівник Вовк.

  Зрозуміло, що українські судді відкрили у свій час коробочку з везінням, але член громадського люстраційного комітету Олександра Дрік розповіла, що згідно з законодавством таке щастя служителів Феміди є незаконним.

  Дрік розповіла, що згідно з нормами законодавства, український суддя може отримати одноразовий подарунок в еквіваленті не більше 1218 грн, та не більше 2400 грн на рік. Подарунок від колег взагалі заборонений. Цими фактами дарування в Окружному адміністративному суді, на думку члена люстраційного комітету, взагалі мають зацікавитися правоохоронці.

  Теги : суд судді Окружний адміністративний суд
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів