Судді-антикорупціонери заявили про здійснення на них тиску

  15 Вересня, 2016 14:01
  Держава не в змозі надати належний захист тим, хто виступає проти системи.

  Судді Лариса Гольник (районний суд Полтави) та Сергій Бондаренко (апеляційний суд Черкаської області) заявили, що на них чиниться тиск, та попросили підтримки у боротьбі проти системи.

  Таку заяву працівники Феміди зробили на засіданні Антикорупційного комітету Верховної Ради, повідомляє кореспондент UA1.

  Свого часу Гольник відмовилась ухвалювати рішення на користь мера Олександра Мамая та задокументувала факт пропозиції хабара. Бондаренко не погодився прийняти рішення, вигідне Акціонерному товариству "Азот", за яке судді обіцяли організувати вечірку з нагоди дня суду.

  Така протидія системі послугувала прикладом для багатьох інших суддів, однак наразі Гольник і Бондаренко самі потребують захисту. Звернення до ради суддів, прокуратури, СБУ, Вищої ради юстиції , Вищої кваліфікаційної комісії суддів не дали жодного результату.

  Зокрема, у кваліфікаційній комісії суддів пояснили відсутність належного реагування великою кількістю скарг та пообіцяли розглянути це питання 27 вересня.

  Нагадаємо, віце-спікер Оксана Сироїд заявила, що у парламентському комітеті з питань правової політики та правосуддя депутати беруть хабарі за призначення нових суддів Верховного суду України.

  Теги : корупція СБУ суд прокуратура суддя антикорупційний комітет Вища Рада Юстиції черкаси Полтава Вища кваліфікаційна комісія суддів
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів