Суд зобов’язав повернути вертолітний майданчик Януковича "Амадеус і Ко"

  7 Лютого, 2019 15:31
  Водночас арешт майна із забороною відчуження суд не скасував.

  Голосіївський районний суд Києва зобов’язав Національне агентство з виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА) повернути ТОВ "Амадеус Ко" вертолітний майданчик на Парковій.

  Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

  Зазначається, що АРМА повинне "повернути зазначений об’єкт нерухомості в користування юридичному власнику".

  Водночас арешт майна із забороною відчуження суд не скасував.

  Однак прокуратура не погоджується з рішення і готує нове клопотання про арешт майданчика і його передачу в управління АРМА.

  Нагадаємо, 4 лютого заступник голови Київської міської держадміністрації Микола Поворозник заявив, що скандальний вертолітний майданчик, на Парковій, 16-а, хочуть повернути назад Януковичу.

  24 січня Господарський суд Києва ухвалив рішення, що забороняє Нацагентству з розшуку та менеджменту активів, одержаних від корупційних та інших злочинів, і КП "Центр організації дорожнього руху" вчиняти будь-які дії щодо управління майном.

  У 2010 році команда Черновецького здала в оренду територію майбутнього майданчика, попри Генплан столиці і думку ЮНЕСКО, для ТОВ "Амадеус Ко".

  Як повідомлялося, у лютому 2017 року Верховний Суд України скасував незаконні рішення судів, якими безпідставно з українського бюджету на користь фірми "Амадеус Ко" було стягнуто 66 млн грн відшкодування ПДВ. Справу направили на новий розгляд до суду першої інстанції. Ця сума була сформована за отримані від комерційних структур послуги з поліпшення об'єктів транспортної інфраструктури для конгресно-виставкового центру на вулиці Паркова дорога на Печерську ("вертолітний майданчик Януковича").

  Теги : Київ Янукович вертолітний майданчик Януковича
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів