Суд зобов’язав ГПУ припинити розшук Злочевського

  27 Вересня, 2016 20:15
  Колишній глава Мінекології був оголошений у розшук без достатніх підстав, вважає суддя.

  Печерський районний суд Києва зобов’язав Генеральну прокуратуру України ухвалити рішення про припинення розшуку колишнього міністра екології та природних ресурсів Миколи Злочевського.

  Про це повідомляють "Українські новини" з посиланням на рішення судді Світлани Шапутько від 13 вересня за результатами розгляду клопотання захисту екс-міністра.

  Зокрема, дослідивши матеріали справи, суддя вирішила, що Злочевському було повідомлено про підозру без дотримання всіх процедурних моментів, тому він не може бути оголошений у розшук.

  Також суддя постановила, що інкриміноване екс-міністру отримання неправомірної вигоди в особливо великому розмірі стосується лише незаконного здобуття коштів, а не будь-яких активів.

  Суд вирішив, що кошти в розмірі 279,275 млн гривень, які надійшли на рахунки іноземних компаній "Brociti Investments Limited" та "Burisma Holdings Limited", акціонером котрих є Злочевський, є законними і з них сплачені податки в бюджет України.

  Крім того, Генпрокуратуру зобов’язано встановити розумний строк для прийняття слідчим законного й неупередженого рішення про відновлення досудового розслідування, яке було призупинено в зв’язку із запитом про міжнародну правову допомогу.

  Теги : ГПУ розшук микола злочевський
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів