Суд зняв арешт з майна Януковича-молодшого

  25 Травня, 2015 22:49
  Ресурси Януковича можуть бути остаточно розблоковані, якщо до 28 травня 2015 року ГПУ повторно не звернеться в суд стосовно накладення арешту.
  Фото: ipress.ua

  Апеляційний суд Києва зняв арешт, накладений на майно Олександра Януковича, зокрема на цінні папери, що були на обліку у "Всеукраїнському банку розвитку", повідомляє "Українська правда".

  Рішення про це було ухвалене ще 14 квітня 2015 року. Щоб уникнути розблокування ресурсів, Держфінмоніторинг того ж дня ухвалив рішення повторно зупинити видаткові фінансові операції в цінних паперах за відкритим у банку рахунком.

  Майно Януковича може бути остаточно розблоковане, якщо до 28 травня 2015 року Генпрокуратура повторно не звернеться до суду стосовно накладення арешту.

  Арешт на майно Олександра Януковича, зокрема на цінні папери, був накладений постановою Печерського районного суду Києва від 1 квітня 2014 року.

  Станом на 1 квітня 2014 року сукупний залишок коштів на рахунку в цінних паперах становив 1 млрд 067 млн грн – саме такою є загальна номінальна вартість цінних паперів.

  Нагадаємо, "Всеукраїнський банк розвитку" належить старшому синові Януковича Олександру, а головою правління банку до середини минулого року була матір колишнього першого віце-прем’єра Сергія Арбузова – Валентина Арбузова.

  Теги : суд Янукович арешт рахунки майно
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів