Суд залишив право "Сім’ї" збудувати елітний СПА-центр на Парковій алеї

  5 Листопада, 2015 10:27
  Він буде поруч із відомим "вертодромом Януковича".

  Окружний адмінсуд Києва залишив чинним висновок Мінкультури, яке у вересні 2013 року погодило ТОВ "Делікатес" проект і генплан фізкультурно-оздоровчого центру з рестораном на Петровській алеї (поблизу Зеленого театру) в Києві.

  Про це свідчіть постанова суду від 19 жовтня, повідомляють "Наші гроші".

  Як зазначається, в суд звернувся заступник прокурора Печерського району Києва і наголошував, що Мінкультури порушило законодавство про культурну спадщину, оскільки погодило генеральний план об’єкту без інформування Секретаріату ЮНЕСКО.

  Однак суд із доводами прокурора не погодився, зазначивши, що поінформувати Секретаріат ЮНЕСКО можна будь-коли, в тому числі і після затвердження генплану об’єкту.

  Суд вказав, що фізкультурно-оздоровчий центр – це об’єкт соціальної сфери, будівництво яких допускається в охоронній (буферній) зоні. При цьому фірма має необхідні погодження Департаменту містобудування і архітектури КМДА і Департаменту культурної спадщини Мінкультури, а також дозвіл на виконання будівельних робіт від ДАБІ.

  Водночас суд не взяв до уваги посилання прокуратури на кримінальне провадження, у якому посадові особи ТОВ "Делікатес" звинувачуються у засміченні ділянки площею 14,1 кв м на Петровській алеї під час проведення земляних робіт, чим державі завдано збитків на 3,35 млн грн. Це нібито не стосується спору і щодо нього немає вироку.

  Мінкультури також підтримало позов прокуратури, однак суд не прийняв це визнання до уваги, оскільки ТОВ "Делікатес", яке є замовником будівництва, заперечував проти позову.

  Нагадаємо, в січні 2003 року Київрада передала ТОВ "Делікатес" в оренду на 15 років земельну ділянку площею 0,3 га для будівництва ресторану на Петровській алеї. Фірма будує тут елітний СПА-центр "Amber Magic".

  Нинішніми засновниками ТОВ "Делікатес" є Яшар Ходжаєв (99%) і саме ТОВ "Делікатес" (1%). Директором фірми залишається Гліб Вакунов. У лютому цього року на Ходжаєва також був перереєстрований офісний центр на вул. Волоській, 11а, у якому знаходився офіс найвідомішої фірми "Сім’ї" Януковича – ТОВ "Танталіт".

  Поруч із ТОВ "Делікатес" землю орендують ТОВ "Парк Вей" (0,55 га) і ТОВ "Амадеус Ко" (2,07 га).

  Засновником ТОВ "Парк Вей" також є Яшар Ходжаєв. Директор фірми - Олександр Охота, який, так само як і Гліб Вакунов, раніше працював у Нацагентстві з підготовки до Євро-2012.

  Засновниками ТОВ "Амадеус Ко" є Олександр Хом’як і британська компанія "Fineroad Business LLP", що пов’язана з оточенням Януковича. Як відомо, на ділянці, яку орендує фірма "Амадеус Ко", зводяться найбільший в Україні дата-центр "Парковий" та гелікоптерний майданчик.

  Теги : суд Янукович спа-центр паркова алея
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів