Суд заборонив стягувати податки з липецького Roshen

  14 Жовтня, 2015 12:10
  Таким чином суд зберіг бізнесу Президента України 362 млн рублів.
  Фото з відкритих джерел
  Фото з відкритих джерел

  Арбітражний суд Липецької області не дозволив податковій службі стягувати з Липецької кондитерської фабрики Roshen понад 361,5 мільйона рублів донарахованих податкових платежів.

  "Суд дійшов висновку, що прийняття забезпечувальних заходів у розглянутому випадку спрямоване на зменшення негативних наслідків дії ненормативного правового акта податкового органу, законність якого оскаржується платником податків, забезпечить тимчасову захист майнових інтересів АТ ЛКФ Roshen не порушуючи при цьому баланс публічних і приватних інтересів", - йдеться в матеріалах.

  Повідомляється, що під час прийняття рішення суд врахував наявність збитку у Roshen і прийняв до уваги доводи адвокатів підприємства про те, що оскаржуване стягнення призведе до невиконання зобов'язань підприємства перед працівниками та постачальниками за контрактами зовнішньоекономічної діяльності по сплаті страхових внесків.

  Рішення суду підлягає негайному виконанню. При цьому воно може бути оскаржене в апеляційному суді не пізніше одного місяця після оголошення рішення.

  Нагадаємо, раніше Порошенко натякнув на продаж Липецької кондитерської фабрики.

  Теги : Порошенко суд Roshen
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів