Суд заборонив називати Александровську сепаратисткою

  20 Липня, 2016 14:26
  Харківський суд зобов’язав обласну прокуратуру та СБУ утриматися від поширення інформації про винуватість Алли Александровської.

  Суд Жовтневого району Харкова заборонив СБУ та прокуратурі говорити про Александровську як про сепаратистку.

  Про це заявив адвокат підозрюваної в сепаратизмі і хабарництві Александровської Олександр Шадрін, зазначивши, що суд зобов’язав службових осіб обласної прокуратури, а також СБУ утриматися від поширення інформації в ЗМІ про винуватість лідера комуністів регіону Алли Александровської у вчиненні злочину до винесення вироку.

  "Оскільки на офіційному сайті СБУ і прес-секретар прокуратури Харківської області в ЗМІ оприлюднювали із зазначенням прізвища, імені та по батькові формулювання, що порушували принцип презумпції невинуватості до судового рішення, вони виголошували інформацію про Александровську як встановлений доведений факт", – пояснює причину звернення до суду з цього питання Шадрін.

  Нагадаємо, багаторічну очільницю місцевого осередку КПУ в Харкові, депутата Верховної Ради чотирьох скликань, соратницю Петра Симоненка Аллу Александровську звинувачують у сепаратизмі та спробі підкупу депутатів місцевих рад.

  Теги : Харків СБУ сепаратизм Александровська
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів