Суд виправдав звільненого з ГПУ прокурора Суса, який записав Audi Q7 на бабусю

  14 Березня, 2019 12:40
  У суді бабуся та матір прокурора заявили, що він брав автомобіль виключно "для технічного обслуговування".

  Окружний адміністративний суд міста Києва визнав незаконним та скасував наказ генерального прокурора Юрія Луценка про догану підлеглому прокурору Дмитру Сусу, який з метою приховування дороговартісного автомобіля Audi Q7 зареєстрував його на свою бабусю і умисно не вказав у декларації.

  Про це у себе на сторінці в Facebook повідомив юрист Роман Маселко.

  "З пояснень бабусі вбачається, що вона має у власності автомобіль Audi Q7. Машиною користуються діти бабусі позивача, зокрема донька та внуки, син. При цьому, Сус періодично брав автомобіль для його технічного обслуговування у місті Києві, оскільки після обслуговування у Хмельницькому щось у ньому зламалося… З пояснень матері Суса вбачається, що цим автомобілем постійно користувалася вона особисто. У зв’язку із потребою у кваліфікованому технічному обслуговуванні автомобіля, син, який живе у місті Києві, на її прохання проводив таке обслуговування за своїм місцем проживання", – написав він.

  При цьому юрист іронічно додав: "Скоро якийсь суд визнає факт незаконного збагачення ознакою професійної придатності прокурора, судді, чиновника".

  Як відомо, у 2017 році Суса звільнили за порушення закону про запобігання корупції і правил прокурорської етики. А згодом антикорупційні органи повідомили йому про підозру.

  Раніше повідомлялося, як дружина прокурора ГПУ витрачає тисячі доларів на поїздки за кордон і їздить на автомобілі родички.

  Теги : ГПУ суд Юрій Луценко догана скасування дмитро сус незаконне збагачення
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів