Суд відмовився арештовувати рахунки офшору судді Вищого госпсуду

  10 Травня, 2016 13:44
  Апеляційний суд Києва відмовив ГПУ в арешті рахунків офшору чинного судді Вищого госпсуду Артура Ємельянова.
  Артур Ємельянов
  Артур Ємельянов

  Апеляційний суд Києва відмовив Генпрокуратурі в арешті рахунків панамської компанії Restwood Products Corporation, яка, згідно даним ГПУ, належить Світлані Ємельяновій - дружині чинного судді Вищого госпсуду Артура Ємельянова.

  Про це свідчать ухвали Апеляційного суду Києва від 14 і 26 квітня, повідомляє "Перша інстанція", наголошуючи, що мова йде про суму в 7 млн доларів і 5,8 млн євро (понад 300 млн гривень - ред.).

  Як відомо, кримінальне провадження по цій справі було розпочато 18 серпня 2015 року на підставі даних Держфінмоніторингу, а також фінансових розвідок Латвії та Ліхтенштейну - аналітики встановили, що колишній голова одного з київських судів, а нині - суддя Вищого госпсуду України разом з дружиною розмістили за кордоном великі суми, які не відповідають їхнім доходам.

  При цьому ім'я служителя Феміди в документах не називається, проте кар'єрні переміщення, наведені в судових матеріалах, дозволяють стверджувати, що мова йде про суддю Артура Ємельянова.

  Разом з тим, раніше слідство встановило, що дружина Ємельянова є бенефіціарним власником панамської компанії Restwood Products Corporation, яка з липня по вересень 2014 року перевела 5,8 млн євро і 7 млн доларів зі свого рахунку в Латвії, на рахунок банку в Ліхтенштейні.

  За даним фактом в суді Ліхтенштейну розпочато кримінальне провадження. В середині літа 2015 року гроші були заморожені.

  Теги : ГПУ офшор Вищий господарський суд Ємельянов
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів